+48 601 995839

anna@masaztwarzy.pl

Rejestracja telefoniczna

Wiele jest preparatów na rynku obiecujących znikanie zmarszczek, niwelowanie przebarwień.

Wybrałam dla Ciebie ciekawy preparat, który testowałam na swojej skórze. Zainteresowałam się nim ze względu na kompleksowe zastosowanie i połączeniem dwóch składników: witaminy C(o wysokim stopniu czystości) i  silnie skoncentrowanym kwasem hialuronowym. Kuracja do domowego użytku bez potrzeby zabiegów kosmetycznych!

Jak wiesz te dwa składniki świetnie działają  na zmniejszenie lub zapobieganiu powstawania zmarszczek.

ODKRYJ INNOWACYJNĄ METODĘ POZBYCIA SIĘ ZMARSZCZEK

Czy wiesz, że linie mimiczne mogą być głębsze i trudniejsze w pielęgnacji niż zmarszczki powstałe w wyniku starzenia się skóry? Dzieje się tak podczas wielokrotnego kurczenia  się mięśni twarzy w trakcie:uśmiechu, marszczenia brwi, mrużeniu oka. W miarę jak skóra traci jędrność, a produkcja kwasu hialuronowego ulega spowolnieniu, zmarszczki mimiczne pogłębiają się.

Wtedy z pomocą  przyszła skuteczna kuracja witaminy C z kwasem hialuronowym. Sprawdziłam i rzeczywiście preparat wygładził SKUTECZNIE zmarszczki mimiczne(tzw.”kurze łapki”). Dodatkowo skóra stała się jędrna, a naczynka na policzkach zmniejszyły się. Skóra twarzy stała się bardziej rozjaśniona co nadało mojej skórze blasku.

Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowy

Emulsja jest polecana dla każdej skóry, która wymaga regeneracji, rozjaśnienia, spłycenia zmarszczek.zarówno dla pań, jak i dla panów. Propozycja dla tych, którzy chcą wyglądać młodziej oraz zniwelować efekty upływającego czasu widoczne na twarzy.Optycznie wygładza zmarszczki mimiczne i zmniejsza ich widoczność od razu po rozpoczęciu kuracji! Dotyczy to kurzych łapek, linie uśmiechu czy bruzdy na czole.

Dodatkowo przywraca objętość skóry, nadając jej młody i świeży wygląd.Przez zawartość witaminy C  zapewnia skuteczna ochronę antyoksydacyjną przed czynnikami zewnętrznymi środowiska.

Emulsja zawiera czysty kompleks witaminy C, zawierający wyciąg z aceroli produkowany przez NUTRILITE™ i kwas hialuronowy o podwójnym działaniu. Gotowa kuracja jest na 30 dni.

A z każdą świeżą kroplą.
🧡Dramatycznie rozjaśnia skórę
🧡 Widocznie redukuje linie i zmarszczki
🧡 Pomaga zapobiegać widocznym uszkodzeniom powodowanym przez agresorów środowiskowych

Niezwykle skuteczna emulsja umożliwiająca wygładzenie zmarszczek w domu!

 

ZAKUPIĆ MOŻESZ TU: TWÓJ SKLEP z -12% upust,  :Serum z witaminą C i kwasem hialuronowym ARTISTRY Skin Nutrition™

Ciesz się super efektem!!

Napisz jakie u Ciebie efekty??

 

Polecane artykuły

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *