+48 601 995839

anna@masaztwarzy.pl

Rejestracja telefoniczna

Rytuar pielęgnacji twarzy, twoim codziennym nawykiem.

Ostatnio pisałam o podstawie pielęgnacji twarzy w 3 krokach.
Już wiesz,ze zaczynamy pielęgnacje od:

KROK1.MYCIE
KROK2.TONIZOWANIE
KROK3.NAWILŻANIE

PIELĘGNACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Codzienny rytuał warto uzupełniać dodatkowymi zabiegami wykonywanymi raz lub kilka razy w tygodniu.Stosujemy wówczas zabiegi oczyszczania lub regeneracji, aby zapewnić skórze właściwą pielęgnację dodatkowymi preparatami. W zależności od typu skóry są to różnego rodzaju peelingi i maski, których zadaniem jest dogłębne oczyszczenie lub regeneracja skóry.

Krok 1PEELING

Po oczyszczeniu twarzy pora na kurację złuszczającą, czyli zastosuj PEELING.

Celem zabiegu jest delikatne złuszczanie martwego naskórka.Stosujemy ten zabieg w zależności od potrzeb twojej skóry.r Skóra tłusta raz na kilka dni (2-3 razy w tygodniu) lub raz na tydzień(skóra sucha o cechach wrażliwej.Ważny jest również dobór kosmetyku.Na rynku znajdują się peelingi ziarniste lub enzymatyczny.Oba mają za cel  który pozbawić skórę martwych komórek. Skóra będzie bardziej gładka, a jej koloryt wyrównany.
To jest ważne, aby systematycznie używać peelingu, bo skóra oczyszczona będzie bardziej chłonna na składniki kosmetyków nakładanych na twarz.
Natomiast makijaż będzie wyglądał jeszcze bardziej efektownie, jeśli będzie nałożony na gładką skórę.

 

 

Krok 2.MASKA

Maski to zabieg stosowany najczęściej dobrze oczyszczonej twarzy, peelingu.Skóra wówczas wchłonie cały dobrobyt składników, które zawiera maska. Jako zabieg jest jedną z najstarszych form upiększania twarzy przez bogactwo składników, które są mocno skondensowane. Przy umiejętnym stosowaniu i prawidłowym doborze działają cuda!!! Nawet lepiej i skuteczniej niż niejeden krem i inne preparaty kosmetyczne. Najczęściej  dają efekt natychmiastowy.

W zależności od potrzeby skóry i właściwości samej maski stosowane są maski: nawilżające, regenerujące, przeciw zmarszczkowe, rozświetlające, liftingujące. Maski idealnie przywracają skórze miękkość i gładkość.

KROK3.KURACJE SPECJALNE

Tu stosujemy wszelkiego rodzaju serum, który jest również kosmetykiem,ale zawiera mocno skoncentrowane składniki.Stosuje się więc go jako kuracje przez określony czas. Można nakładać go jako dodatek w codziennej pielęgnacji pod krem

I tak oto już wszystko wiesz o Rytuarach codziennej pielęgnacji, aby Twoja skóra zachowała młodość i piękny blask!

Napisz jak dajesz rade z wprowadzaniem tych zabiegów na codzień,…

pozostaw informacje w komentarzu

Polecane artykuły

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *