+48 601 995839

anna@masaztwarzy.pl

Rejestracja telefoniczna

Masaż świetnym rozwiązaniem na relaks

 

RELAKS

To jedna z wielu rzeczy jakie daje masaż twarzy!Łagodzi napięcia fizyczne i psychiczne. Cudownie relaksuje twarz ale również działa na całe ciało.Wycisza i daje ukojenie. Odpręża i łagodzi nasze napięcia mięśni twarzy, a przez to nasza twarz ma mniej ostre kontury.Owal jest ładnie podkreślony. Dodatkowo wzmacnia mięśnie i ujędrnia nasza skórę,…

Poczuj ten stan błogości, dotykając z miłością swojej twarzy,stosując oleje aromatyczne, …muzyka kojąca w tle i cudowny zapach zapalonej świeczki,….rozkosz i stan RELAKSU…

Masaż receptą na zdrową skórę

POPRAWA KRĄŻENIA

To jeden z nielicznych zabiegów na twarz, który bepośrednio działa na mięsnie.Pobudza je i poprawia krążenie krwi. Skóra od razu po zabiegu wygląda o wiele zdrowiej. Jest zaróżowiona i pojawiają się delikatne rumieńce. Poprawia się również koloryt skóry.

DOTLENIENIE I ODŻYWIENIE

Poprawa krążenia krwi to powoduje dotlenienie i odżywienie rozszerzenie naczyń krwionośnym.Tym samym jest szybszy transport tlenu do komórek a także szybsze usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.Dzięki temu skóra jest odswieżona i odmłodzona.Wygląda naprawdę pięknie!

ODMŁADZANIE

Masaż napina skórę, ujędrnią ją  i wygładza zmarszczki. Podczas masażu skórę twarzy jest odświeżona.Pobudzone układy spowodowały szybszą regenerację i odnowę. Skóra staje się napięta i jędrna. Mięsnie rozluźnione, a zmarszczki mniej widoczne.Masaż opóźnia proces starzenia się skóry.

REDUKCJA OBRZĘKÓW I ZASTOJÓW

Masaż świetnie pobudza krążenie, zarówno krwi jak i limfy.Zapobiega więc zastojom limfy, a tym samym redukuje obrzęki, które mogą pojawić się na twarzy.Najczęściej w okolicach oczu.To samo dotyczy opuchnięć całej twarzy lub miejscowo.

PIELĘGNACJA

Dobór odpowiednich kosmetyków dodatkowo uzupełni i wspomoże uzyskanie oczekiwanego efektu. Możemy zastosować kosmetyki indywidualnie do potrzeb skóry (cery suchej, tłustej lub mieszanej). Produkty ze względu na dobór odpowiednich składników (nawilżające, regenerujące, liftingujące, rozjaśniające, odżywcze, wzmacniające naczynia krwionośne…)

 

Polecane artykuły

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *