+48 601 995839

anna@masaztwarzy.pl

Rejestracja telefoniczna

Suplementacja, a po co?

Biotin C Nutrilite, to suplement diety zawierający biotynę, witaminę C i kolagen.

Biotyna ma wpływ na utrzymanie włosów we właściwej kondycji. Biotyna jest nazywana także witaminą H lub witaminą B7. To dzięki niej możemy mieć silne paznokcie, jędrną skórę i gęste, mocne włosy. Biotyna skutecznie wzmacnia, zapobiega ich wypadaniu i chroni przed przedwczesnym siwieniem. Jej niedobór może natomiast prowadzić do wypadania włosów, łamliwości paznokci oraz widocznych zmian skórnych, takich jak przesuszenie, podrażnienie, a nawet stany zapalne.

Dlatego warto rozpocząć suplementację Biotyną C?

Zawarte składniki maja bardzo korzystny wpływ na cerę, włosy i paznokcie. Regularnie stosowana, biotyna ma niezwykle korzystny wpływ na cały organizm.

Biotyna jest niezbędnym składnikiem, zapewniającym prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu! Dzięki niej nie tylko zapewniamy sobie lepsze zdrowie, ale także dbamy o piękny wygląd, gęste włosy i gładką cerę!

Witamina C wspomaga produkcję kolagenu oraz sprzyja normalnemu funkcjonowaniu skóry. Zawarta w  wyciągu z pestek winogron i koncentrat aceroli NUTRILITE, pomaga również w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Co ciekawe preparat jest bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Zawarty wyciąg z pestek winogron i koncentrat aceroli NUTRILITE.

Idealny dla Ciebie!

Jeśli chcesz poprawić kondycję włosów i skóry.

Masz suchą skórę lub włosy, na skutek codziennego stresu, niewłaściwej diety i zanieczyszczenia środowiska.

Twoja codzienna dieta nie zawiera wystarczającej ilości świeżych warzyw i owoców.

Chcesz zwiększonej ochrony przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

https://www.amway.pl/user/pilsanna1

 

Polecane artykuły

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *